KRÓL KRÓTKICH DYSTANSÓW

Pickman für Gemeinden

Gminy ~ Uniwersytety ~ Hotele ~ Dormitoria

Do codziennych zadań na podwórzu budynku komunalnego i obowiązków dozorcy.

Zakłady przemysłowe i rzemieślnicze ~ Usługi dostawcze

Za zaopatrzenie placu budowy oraz za dostawę zamówionych towarów.

Rolnicy i leśnicy ~ Parki rekreacji i dzikiej przyrody

Do codziennej pracy na polach i łąkach

 

WPROWADZENIE NA RYNEK KAIYUN MOTORS PICKMAN 2024

 

Pickman firmy Kaiyun Motors rewolucjonizuje rynek pojazdów użytkowych.

Pickman, w 100% elektryczny, osiąga prędkość maksymalną 80 km/h, a dzięki maksymalnemu zasięgowi 120 km jest jednym z najbardziej ekonomicznych pojazdów użytkowych na krótkich trasach.

Gminy, uniwersytety, hotele, akademiki, zakłady przemysłowe i rzemieślnicze, firmy kurierskie, a także rolnicy i leśnicy, parki rozrywki i dzikiej przyrody oraz wiele innych podmiotów korzysta z jego dobrodziejstw w swojej codziennej pracy.

 

Król krótkiego dystansu.Król krótkiego dystansu.

Potężny i wydajny, jest gotowy do dużych zadań. Jednocześnie jest to rozwiązanie przyjazne dla środowiska i ekonomiczne. Pickman oferuje 2 wygodne fotele, powierzchnię użytkową o wymiarach 1620 mm x 1250 mm i dużą ładowność 300 kg.

 

Kompleksowe wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa i komfortu.

Solidna i trwała karoseria, wykonana z tłoczonej i spawanej blachy stalowej, pomyślnie przeszła różne testy zderzeniowe. Pickman spełnia najnowsze standardy bezpieczeństwa.

Duża przednia szyba zapewnia doskonałą widoczność, a szeroka szyba tylna gwarantuje doskonałą widoczność podczas manewrowania tyłem.
 
A gdzie będziesz jutro jeździł swoim Pickman?

Wnętrze

 

 

Projekt KAIYUN Motors rozpoczął się jako spółka zależna CSG DESIGN, która opracowuje również projekty pojazdów dla marki Hongqi, chińskiej alternatywy dla Rolls-Royce'a.

Od 2013 roku inżynierowie Kaiyun Motors zajmują się projektowaniem i rozwojem nowych pojazdów elektrycznych dla sektora transportu masowego. W Europie projekt łączy niemiecką wiedzę inżynieryjną w zakresie automatyzacji i technologii IoT.

Dzięki modelom Pickman, Kaiyun Motors oferuje przystępne cenowo i wysoce wydajne rozwiązanie transportowe dla lokalnego sektora dostawczego.

Kaiyun Mototrs